Радіорелейні системи зв'язку

Устаткування РРЛ

НТЦ «Енергозв’язок» застосовує обладнання РРЛ таких виробників як Ericsson (Швеція), TTC Marconi s.r.o. (Чехія) та Nokia Siemens Networks (Фінляндія). Виготовляються прямі поставки обладнання РРС:

MiniLink TN – лінійка обладнання радіорелейних станцій системи PDH та SDH високої надійності. Нові модифікації цього обладнання дозволяють передавати трафік 600 Мбіт/с;
FlexiHopper Plus — обладнання радіорелейних станцій системи PDH бюджетної вартості та гарним співвідношенням ціна/якість. Нові модифікації радіорелейного обладнання виробництва Nokia Siemens Networks орієнтовані організацію спільного трафіку TDM і Ethernet. Пропускні можливості стовбура досягають 300 Мбіт/с.

У своїй виробничій діяльності «НТЦ Енергозв’язок» орієнтується на обладнання радіорелейних станцій таким чином, щоб система управління та моніторингу була єдиною для всього комплексу зв’язку, в т.ч. для мультиплексорного обладнання та систем електроживлення. У зв’язку з цим замовнику пропонуються комплекси «РРС-мультиплексор» з єдиною системою управління та від одного виробника. Такими комплексами є:

РРС MiniLink — мультиплексор PDH типу РСМ-30U;
РРС FlexiHopper Plus – мультиплексор PDH типу FMX.

Можуть бути використані і мультиплексори SDH тих самих виробників, якщо за робочим проектом потрібен перехід у РРЛ – ВОЛЗ. Найновіше обладнання РРЛ має можливість безпосереднього підключення до мережі ВОЛЗ по оптичному кабелю.

Найновіша модифікація обладнання РРЛ виробництва Nokia Siemens Networks та Ericsson дозволяє підключати радіомодулі по оптичному кабелю. Таке рішення зручне за умови організації лінків «останньої милі» від напрямку ВОЛЗ магістральної мережі. У цьому устаткування РРЛ підтримує як пакетну і синхронну (SDH) технології зв’язку з ВОЛЗ.